Logo

Emlak Arama
İl:
İlçe:
Semt:
Mahalle:
Durum:
Türü:
Oda Sayısı:
M.Kare:
Fiyat:
Referans Kodu
Referans Kodu:

Hakkımızda

Biz Agem Emlak olarak 2008 yılından beri  siz değerli müşterilerimize şeffaflık ilkemiz ışığında Mortgage Brokerliği ve Emlak Danışmanlığı ile güvene ve memnuniyete dayalı hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için hızla değişen teknolojiye en iyi şekilde ayak uydurmaya gayret göstermekteyiz.

Yüksek kazançlı alternatifler sunarak, müşterilerimizin menfaatini en üst düzeyde tutarak ve kendi beğenmediğimizi müşterilerimize sunmayarak, müşteri memnuniyeti bizler için  daima  ilk sırada olmuştur. Güveniniz ile çalışma kalitemiz birleştiğinde zevkle çalışılacak bir partner olduğumuza siz de kanaat getireceksiniz. Bu sektörde güvenli ve çağdaş emlakçılığı sunmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız… 

Agem Emlak ,bir telefonunuz kadar yakınınızda ve her zaman yanınızdadır.

 

     

                                İlgilerinize teşekkür ederiz , saygılarımızla...

Misyonumuz
  • Müşterilerimize olası en doğru emlak seçeneklerini sunarak, sadece satış veya kiralama aşamasında değil emlakta geçirilen her günün memnuniyet içerisinde geçmesini sağlamak.  
  • İhtiyaçların doğru analizi ve doğru ekspertiz ile müşterilerimizi sektörün en yüksek hizmet kalitesi standartlarıyla buluşturmak.  
  • Müşterilerimize hızlı, tutarlı ve güvenilir hizmet vermek.  
  • Sektörün yeniliklerini yakından takip etmek ve tüm gelişmelerden müşterilerimizin faydalanmasını sağlamak.  
  • Ülkemizin en büyük emlak veritabanlarından birisini oluşturmak.  
  • Arzın çok yoğun olduğu sektörümüzde fark yaratarak marka haline gelmek.  
  • Reklamlara, tabelalara,  duyurulara ihtiyaç duymadan, tüm müşterilerimizi olumlu referanslarımız ile kazanmak.
Vizyonumuz

Tüm sektörlerin dinamiğinin yaratıcılık ve yaklaşım farkı olduğu inancındayız. Sektörlerin gelişimini sağlayan öncüleri diğerlerinden farklı yapan unsurun, yenilikçilik, vizyon farkı ve müşteri odaklılık olduğuna inanıyoruz. Bizlere göre her firma küçük veya büyük sektörüne birşeyler katmalıdır.

Her firma sektörün kemikleşmiş sorunlarının çözümü için kendi ekseninde de olsa bir çaba içerisine girmelidir. Bu çabaların, sektörel tecrübelerin ve birikimlerin sonucunda daha kaliteli bir arz sunulabilecektir. Sunulan hizmetin kalitesinin yükselmesi, sektörümüzün niteliğine ve kazançlılığına olumlu etki edecektir.

Bizlere göre, fazlasını almak için çok daha fazlasını vermek gereklidir. Daha fazlasını ancak daha iyisini sunabildiğinizde hakedersiniz. Bu felsefeyle altyapımızı ve hizmetlerimizi her geçen gün geliştirmekte ve sektörün yenilikçi yüzü olmaya çalışmaktayız.

Emlak sektörünün genel niteliğinin gelişimi için, şirketimiz gibi diğer tüm sektör temsilcilerinin de çabası ve sinerjisi gereklidir. Ancak mükemmelliyetçiliğe inanan firmamız tek başına dahi olsa bu yenilikçi vizyonundan kopmayacaktır.